[Rozmiar: 108892 bajtów] o nas
promocja
oferta
Tekst alternatywny
kontakt
linki
kamera
baner nazwaProdukty firmy knauf


Bogaty wybór chemii budowlanej firmy KNAUF-Bauprodukte sprosta najwyższym wymaganiom. Oferta zaczyna się od środków czyszczących, po przez ochronne a skończywszy na pielęgnacyjnych.
     Środki czyszczące różnego rodzaju stosowane są do czyszczenia kabin prysznicowych, fug, usuwania silikonu, pleśni czyszczenia gresu, kamienia, klinkieru, pozbywania się pozostałości cementowych.
     Środki ochronne natomiast mają za zapewnić ochronę przed warunkami atmosferycznymi, są to m.in. impregnat do gresu oraz impregnat na tarasy i balkony.
      Ostatnia grupę stanowią środki do pielęgnacji. Flagowy środkiem do pielęgnacji jest środek do zabezpieczania kamienia, który to środek stosowany jest na wszelkiego rodzaju kamień elewacyjny oraz ogrodzeniowy. Bardzo popularny wśród wykonawców jako finiszowy etap prac kamieniarskich. Dzięki niemu uzyskuje się wyeksponowanie naturalnej barwy kamienia, co daje efekt mokrej skały. Innymi środkami w grupie pielęgnacyjnych są olej do klinkieru i okładzin ceramicznych oraz bardzo popularny połysk do kamienia.
     Oferta chemii budowlanej KNAUF-Bauprodukte rozwinięta jest także o silikony sanitarne, wypełniacze akrylowe oraz środki hydroizolacyjne stosowane pod kabiny prysznicowe oraz miejsca narażone na dużą wilgotność.

chemiaknauf

Betonkontakt, Grundielmittel, Tiefengrund i wiele innych gruntów do podłoży trudnych jak i chłonnych oferuje firma KNAUF-Bauprodukte. Specjalistyczne grunty na beton, cegłę, pustaki pianowe wymagają wielu lat doświadczeń, które posiadają tylko nieliczne firmy produkujące grunty. Jedną z nich jest KNAUF_Bauprodukte. Produkuje i sprzedaje ona grunt z dużym powodzeniem i zadowoleniem klientów. Firmy zajmujące się profesjonalnie tynkowaniem maszynowym wypowiadają się na temat gruntów Knaufa w samych superlatywach. Nigdy nie zawiodły, nawet w ekstremalnych warunkach. Dlatego też bez obawy polecamy i sprzedajemy produkty gruntujące, mając pełną świadomość że odpowiednio dobrany preparat gruntujący spełni swoje zadanie.

golbandtiefengrundier
unibetonspezial

Produkty firmy denbravenoraz  feb


Oferujemy również chemię budowlaną firmy DEN-BRAVEN, która wywodzi się z Holandii. W swojej ofercie ma pianki poliuretanowe, silikony, uszczelniacze akrylowe, kleje montażowe, uszczelniacze dekarskie-bitumiczne, czyściki do pianek i inne.

akryl dekar oczysz pianapist pianka silikon dysperbit

Firma FEB specjalizuje się w wytwarzaniu plastyfikatorów do zapraw betonowych, gruntów i środków do walki z wilgocią. Jest nie kwestionowanym liderem w produkcji dodatków do betonu w postaci płynnej jak i proszkowej.

febmix pozolith primer