[Rozmiar: 108892 bajtów] o nas
promocja
oferta
Tekst alternatywny
kontakt
linki
kamera
baner nazwa

Produkty firmy semingipsy


SEMIN S.A specjalizuje się od ponad 150-ciu lat w produkcji wysokiej jakości gładzi szpachlowych, klejów, produktów cementowych oraz dystrybucji tapet z włókna szklanego. Ich wyroby są znane i cenione przez profesjonalistów we Francji i w ponad 40 krajach całego świata. Produkty SEMIN S.A pojawiły się Polsce w 1991 roku jako pierwsze mieszanki gipsowe. Obecność SEMIN S.A na polskim rynku zaowocowała używaniem pojęć takich jak "gips francuski", "francuz" w odniesieniu do wysokiej jakości mieszanek na bazie gipsu.
78 68 86

elastycznaszara gladzniebieska reperacyjnaczerowna

Produkty firmy knauf


W Polsce firma obecna jest od roku 1994. W tym czasie uruchomiła dwie fabryki, w roku 1996 w Bełchatowie oraz w roku 1998 w Jaworznie. Fabryka w Bełchatowie produkuje materiały do suchej zabudowy wnętrz, zaś fabryka w Jaworznie gipsowe tynki, zaprawy i masy szpachlowe.
uniglat goldband mp75l uniflot

Produkty firmy knauf


Produkowany asortyment obejmuje grupę wyrobów gipsowych, wytwarzanych na bazie naturalnych wypełniaczy mineralnych, gipsu naturalnego, oraz wysokiej jakości polimerów i modyfikatorów: gładzie, kleje i szpachle gipsowe. Druga grupa to produkty cementowe: klej standardowy, uniwersalny i elastyczny, szpachla cementowo-wapienna i system dociepleniowy.
pg 41 pkg 28 pm 61

Produkty firmy Sheetrock


Amerykańska gotowa masa szpachlowa. Od 1902 roku firma USG zajmuje się suchymi technologiami budowlanymi, których podstawę stanowią materiały wykonane na bazie gipsu. Wraz z rosnącą popularnością suchych technologii budowlanych w Polsce, USG konsekwentnie rozszerza ofertę tej grupy produktów na naszym rynku.

usg zielony usg braz usb niebieski

Produkty firmy Sheetrock


Gotowa gładź szpachlowa MASter Mas, Reno Putz oraz Knauf Goldband Finisz znajdują zastosowanie wewnątrz pomieszczeń. Są używane do wygładzania powierzchni ścian i sufitów na wysokogatunkową gładź tynkową o dużej gładkości powierzchni, jako tzw. finisz.
master reno gold