[Rozmiar: 108892 bajtów] o nas
promocja
oferta
Tekst alternatywny
kontakt
linki
kamera
baner nazwa

Produkty firmy knauf


Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroką gamę zapraw klejących firmy KNAUF, które spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie Firmy KNAUF występują także kleje do systemów dociepleń, posadzki samopoziomujące, zaprawy wyrównujące oraz szpachle elewacyjne na bazie cementu.

k1k2k3...
K1 Uni - uniwersalny klej do płytek ceramicznych

     K2 - klej do płytek gresowych

     K3 - klej do płytek posadzkowych

     K4 - elastyczny klej do płytek

     K5 - biały klej do marmuru i płytek posadzkowych

     K6 - szybkowiążący klej do płytek

correct
Correct - zaprawa naprawczo-wyrównująca

fibre
Fibre - Specjalna masa samopoziomująca 2-10mm

zbrojony
Klej zbrojony z włóknem do zatapiania siatki elewacyjnej.
Produkty firmykleib


W ofercie posiadamy zaprawy i kleje firmy KLEIB. Firma ta z siedzibą w Brześciu Kujawskim jest w 100% budowana na polskim kapitale. Ich produkty nie odbiegają jakością od produktów zachodnich konkutentów a w niektórych przypadkach nawet ich przewyższają. Wysoka jakość wcale nie musi znaczyć wysoka cena. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologi i własnemu labolatorium, firma ta jest w stanie zaoferować produkty w przystępnych cenach.

C11 C21 farba

Produkty firmyfast


Oferujemy zaprawy klejowe oraz wyrównujące firmy FAST, jak również środki gruntujące oraz środki hydroizolacyjne. Produkty firmy FAST są niejako alternatywą dla droższych produktów, nie odbiegając przy tym jakością.

fast normal super aqua fast grunt

Produkty firmyatlas


atlas mur atlas tyn

Produkty firmysopro


Firma SOPRO oferuje kleje bardzo dobrej jakości, uznawane przez wykonawców za jedne z najlepszych na rynku. Ze względu na swoje nieprzeciętne właściwości kleje te stosowane są do prac w miejscach, gdzie wymagania architektoniczne są najwyższe.
372 450 372ex No1

Produkty firmymapeicerfix
adesilex cerfix