[Rozmiar: 108892 bajtów] o nas
promocja
oferta
Tekst alternatywny
kontakt
linki
kamera
baner nazwa

W sprzedaży posiadamy płytę gipsowo-kartonową wyłącznie firmy KNAUF. Jest ona uważana w swojej klasie za najlepszą płytę gipsowo-kartonową w Europie.

knauf
plyta dwie

     W swojej ofercie płyt firma KNAUF posiada płyty w standartowych wymiarach 2,6m x 1,2m oraz 2m x 1,2m, przy grubościach 9,5mm, 12,5mm, 15mm. Na zamówienie są dostępne także inne wymiary. Płyty dzielimy na zwykłe, impregnowane(stosowane do łazienek, suszarni, w pralniach), ogniochronne lub mix (ogniochronne-impregnowane).


Produkty firmy krono


Płyta OSB - to w rozwinięciu Oriented Strand Boards, w tłumaczeniu - płyta o ukierunkowanych wiórach płaskich. Jest produktem drzewnym, płaskoprasowaną płytą trójwarstwową, która składa się z prostokątnych wiórów płaskich, które pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, przy zastosowaniu jako spoiwa żywic syntetycznych, sprasowywane są metodą walcowania na gorąco. Jest to pierwsza płyta drewnopochodna opracowana specjalnie dla budownictwa.
     Kronpol OSB 1 - płyta uniwersalna, nie przenosząca obciążeń do stosowania we wnętrzach,
     suchych warunkach.
     Kronpol OSB 2 - płyta przenosząca obciążenia, do stosowania w suchych w warunkach
     Kronpol OSB 3 - płyta przenosząca obciążenia do stosowania w środowisku o umiarkowanej
     wilgotności na zewnątrz i wewnątrz.
     Kronpol OSB 4 - płyta przenosząca duże obciążenia w podwyższonej wilgotności .


osb1 osb

Produkty firmy armstrong


Sufity segmentowe firmy ARMSTRONG to nieskończenie wiele pomysłów na aranżacje wnętrza. Różne struktury wypełnienia, kolorystyka, metody podwieszania wymuszają na architektach olbrzymiej wyobraźni. Dzięki konstrukcji modułowej zakres stosowania tego typu wykończenia nie ogranicza się do wielkości pomieszczeń. Systemy te stosuje się w budynkach użyteczności publicznej, w szkołach, szpitalach, przychodniach, magazynach, biurowcach itp. Produkty te posiadają wszystkie niezbędne atesty i aprobaty pozwalające na stosowanie nawet w laboratoriach.


profile akcesoria kregielnia magazyn