[Rozmiar: 108892 bajtów] o nas
promocja
oferta
Tekst alternatywny
kontakt
linki
kamera
baner nazwa

Produkty firmy slomczewska


Firma SŁOMCZEWSKA istnieje od 1996r. i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją systemów i urządzeń wentylacyjnych dla domu, biura oraz lokali użyteczności publicznej na terenie całej Polski oraz w Europie. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę kratek wentylacyjnych w różnych kolorach i rozmiarach, systemy kanałów wentylacyjnych oraz ciekawą propozycję wentylatorów łazienkowych wyposażonych w czujniki ruchu, higrostaty, wyłączniki czasowe. Jedną z ciekawszych propozycji jest wentylator serii „D” 12 V do montażu w kabinach prysznicowych, nad wannami i wszędzie tam gdzie pojawia się niebezpieczeństwo zalania wodą.

sciana
sciana2
stojak wentlatory

Produkty firmy isover

W ofercie systemów wentylacyjnych posiadamy także wełnę mineralną Ventilam-Alu marki ISOVER, która to wełna posiada folię aluminiową. Służy ona do izolacji termicznej rur spiro przebiegających przez miejsca o zróżnicowanej temperaturze powietrza. Zapobiega to skraplaniu się wody w rurze, a co za tym idzie, ochrony wentylatorów przed zalaniem i spaleniem.
     Oferujemy także płyty kominkowe ISOVER do izolacji kominków, są one pokryte folią aluminiową i wytrzymują temperaturę 600 stopni C.

ventilam plyty kom